Sep. 5:
All times Eastern
7:00 PM
Buffalo State
at Brockport
7:00 PM
Rowan
at Stevenson
7:00 PM
Hiram
at Heidelberg
7:00 PM
UW-La Crosse
at RPI
7:00 PM
Carroll
at UW-Stout
8:00 PM
Belhaven
at Millsaps
Sep. 6:
All times Eastern
6:00 PM
Randolph-Macon
at Dickinson
6:00 PM
Gallaudet
at Albright
7:00 PM
Catholic
at McDaniel
7:00 PM
Massachusetts Maritime
at SUNY-Maritime
7:00 PM
Western New England
at Springfield
7:00 PM
Bridgewater
at Susquehanna
7:00 PM
William Paterson
at FDU-Florham
7:00 PM
Lebanon Valley
at Franklin and Marshall
7:00 PM
Anna Maria
at Westfield State
7:00 PM
Aurora
at Dubuque
8:00 PM
LaGrange
at East Texas Baptist
9:00 PM
Valley City State
at Augsburg
Sep. 7:
All times Eastern
TBA
University of New England
at Coast Guard
TBA
Hardin-Simmons
at Howard Payne
12:00 PM
Keystone
at Misericordia
12:00 PM
UW-River Falls
at Alma
12:00 PM
Castleton
at Norwich
12:00 PM
Wittenberg
at Baldwin Wallace
12:00 PM
Rochester
at Olivet
12:00 PM
Widener
at Lycoming
12:00 PM
Guilford
at Greensboro
1:00 PM
Austin
at Kalamazoo
1:00 PM
Western Connecticut
at Merchant Marine
1:00 PM
Case Western Reserve
at Waynesburg
1:00 PM
Geneva
at Grove City
1:00 PM
Bluffton
at Kenyon
1:00 PM
Carnegie Mellon
at Thiel
1:00 PM
St. Vincent
at Washington and Jefferson
1:00 PM
Rose-Hulman
at DePauw
1:00 PM
Cortland
at Hilbert
1:00 PM
Elmhurst
at Adrian
1:00 PM
Oberlin
at Calvin
1:00 PM
Mount Union
at Ferrum
1:00 PM
Delaware Valley
at Hampden-Sydney
1:00 PM
Johns Hopkins
at Ithaca
1:00 PM
Kean
at Morrisville State
1:00 PM
Sewanee
at Maryville (Tenn.)
1:00 PM
Shenandoah
at Methodist
1:00 PM
St. Norbert
at Wabash
1:00 PM
Southern Virginia
at Apprentice
1:00 PM
Marietta
at St. John Fisher
1:00 PM
Hartwick
at Maine Maritime
1:00 PM
Lawrence
at Martin Luther
1:30 PM
Centre
at Hanover
2:00 PM
John Carroll
at UW-Whitewater
2:00 PM
UW-Eau Claire
at Concordia-Moorhead
2:00 PM
Rockford
at Beloit
2:00 PM
Benedictine
at Buena Vista
2:00 PM
Carthage
at St. John's
2:00 PM
Illinois Wesleyan
at Central
2:00 PM
Whitworth
at Gustavus Adolphus
2:00 PM
Wisconsin Lutheran
at Lake Forest
2:00 PM
Mary Hardin-Baylor
at Bethel (Tenn.)
2:00 PM
Illinois College
at Millikin
2:00 PM
Concordia-Chicago
at Greenville
2:00 PM
Manchester
at Westminster (Mo.)
Live stats
4:00 PM
Nichols
at Mass-Dartmouth
4:00 PM
Chicago
at Claremont-Mudd-Scripps
Live stats
4:00 PM
Carleton
at Pomona-Pitzer
4:00 PM
Denison
at Linfield
4:00 PM
Puget Sound
at Lewis and Clark
6:00 PM
N.C. Wesleyan
at Averett
6:00 PM
Otterbein
at Ohio Wesleyan
7:00 PM
Simpson
at Augustana
7:00 PM
Ripon
at North Park
7:00 PM
Macalester
at Minnesota-Morris
8:00 PM
Texas Lutheran
at Trinity (Texas)
8:00 PM
St. Olaf
at Northwestern (Minn.)
8:00 PM
McMurry
at Southwestern
8:00 PM
Dakota St.
at Nebraska Wesleyan
8:00 PM
Wartburg
at Monmouth
8:00 PM
Washington U.
at Rhodes
10:00 PM
George Fox
at Redlands
10:00 PM
Pacific
at Chapman
10:00 PM
Pacific Lutheran
at Simpson (Calif.)